Gebruikersnaam: | Kommaarhier |
---|---|
Leeftijd: | 46 |
Land: | België |
Provincie: | West-vlaanderen |
Geslacht: | Vrouw |
Geaardheid: | Hetero |
Haarkleur: | Brunette |
Roker: | Soms |
- Romantisch
Geslacht:
- Man
- Volwassenen
hoi knapperds! mijn naam is Daniëlle, ben een alleenstaande moeder van 40 jaar. Ik heb een dochter genaamd Danique en zij is inmiddels al weer 5 jaar. Ik ben 3 jaar geleden gescheiden van mijn man omdat ik er achter kwam dat hij vreemdging met iemand op zijn werk. Danique woont nu bij mij. We hebben het heel gezellig maar we midden beide wel een vaderfiguur in ons midden. Nu zeg ik niet dat ik op zoek ben naar een relatie, maar afentoe gezellig wat afspreken met een leuke kerel zie ik zeker wel zitten, en jij? xx
Je hebt nog geen contact gehad met Kommaarhier
Geen fotos ontvangen
Sex Advertenties nu Online

3 April
Black Girls are great in bed...
Hou van grote mannen met grote lul, en ook die van lekker in me kontje neuken houdt want dat vind ik erg lekker
Wel graag alleen reageren als je serieus bent want heb geen zin om met iemand ..

7 Mei
Hey boys, ik ben Sohela, ben een vrouw van afrikaanse afkomst. Op seks gebied heb ik eigenlijk niet zoveel ervaring, wat ik wel jammer vind. Ik ben 17 jaar getrouwd geweest, en daar is nu net een einde aan gekomen. Ik probeer..

23 September
Ik ben net 20 en heb net ontdekt dat ik meisjes en vrouwen ook wel leuk vindt
Heb wel al eens met een meisje gezoent maar meer nog niet
dus als er een meisje is die het eens wil doen altijd welkom
maar ook een lekkere boy ..

17 September
Hallo wij zijn 2 geile vriendinnen die ook wel samen elkaar verwennen, maar we zouden het ook eens leuk vinden om er nog andere bij te nemen,
Dus wie durft het met ons aan?..

13 Mei
Ik ben vrijgezel en dat wil ik graag ook blijven. Heb een relatie gehad en dat is helemaal de mist in gegaan toen mijn vriend was vreemdgegaan.. het vertrouwen in jongens en mannen is daarom ook een beetje weg. Ik wil dus gra..

16 Mei
Wie kan deze geile tijger temmen??
ik ben dan wel pas 19 jaar.... maar ik ben een klein beestje in bed, dat kan ik u beloven;)
vol goesting zit ik te wachten op een spannend bericht. van wie? een man van max 35 jaar, omgev..